View Single Post
Staro 24.01.2010., 13:19   #57
t-com@varka.hr
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: hr
Postovi: 1
ja sam putem manjeg otpora pokušao doći do administratorskog passworda za ruter, da ne moram stavljati novi firmware na isti ruter. Prije sam preko t-com SZK dobio password za speedtouch ruter, pa sam mislio da ću dobiti i za ovaj. no ljudi su mi rekli da oni taj password ne posjeduju i da kontaktiram ovlaštenog servisera kako bih ga dobio.
Kontaktirao sam ih putem e-maila da bih od njih dobio informacije da
-stavljanje novog firmwarea nije moguće
-administratorski password ne postoji

čak su se i sami zapetljali
evo citati

"nažalost, mi rapolažemo isključivo sa lozinkom koju smo naveli u niže navedenom mail-u." (naveli su lozinku USER)

"
tvornički password kako smo napomenuli jest "user" i on omogućava prijavu u korisničko sučelje uređaja te administraciju s korisničke strane"

U ovom drugome su praktički demantirali sami sebe, jer ne postoji password za administraciju s KORISNIČKE strane. Znači neki drugi password mora postojati, jer ja sumnjam da ako im netko pošalje uređaj na popravak da ga servisiraju s običnim passwordom.

Pitali su me za što mi treba takav pristup uređaju, a ja sam otvoreno rekao za VoIP i LAN portove, a oni su mi ponudili neke svoje ultra-skupe voip telefone. Čak sam im dao i ove linkove, da se uvjere da je korištenje voipa i lan portova moguće bez kojekakvih switcheva i specijalnih telefona. I da je moguće stavljanje novog firmwarea.

Što mislite vi o svemu?
t-com@varka.hr je offline   Reply With Quote