View Single Post
Staro 19.08.2009., 18:41   #105
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Kako volim kad netko ovako uleti i mesarski rasiječe i multiquota 45 postova,neću se uopće truditi odgovoriti.Naravno da se šalim,kao i u 90% svojih postova,za to ti treba malo inteligencije,malo više humora,i najviše sarkazma da shvatiš.NHF sad tebi,ali u zadnje vrijeme je nastupilo neko gluho doba,svi su veoma nadrk... i mislim da tome ovdje nema mjesta.

Vid je osjetilo kao i sluh,prema tome naravno da ima veze,niti svi isto vide, niti svi isto čuju,neki će prije vidjeti razliku TN i IPS,dok će drugi prije čuti Juliju nego Realtek,ili neće uopće,kao da je bitno. Oba su osjetila veoma,hm - osjetljiva?! Kako da ti to čovjek nacrta kad ni najobičniji humor ne znaš prepoznati,baš se čovjek razočara čitajući postove ovdje.

Pa recimo da sam član nekoliko njemačkih HW foruma,vidiš da stalno manje više pričam o njemačkoj na kojoj god temi uletim,pa sam dobio tu divnu informaciju da je to super monitor,za još bolju cijenu,i sa 176 stupnjeva jedan od boljih TN-aca.DVi,HDMI i ostalo u to sad ne ulazim,monitor ima sve. Ništa ja ne kažem ti kupi šta se mene tiče pištolj,a ne monitor,meni tako svejedno.
Samo kažem što sam pročitao,i do čega sam došao otkrićima i iskustvima drugih,ili sebe.Ne moram sve vidjeti,da bi povjerovao,ali ni u sve vjerovati kada to vidim.Postoji nešto što se zove zdrav razum i logika.

O zvuku sam mislio nešto reći,ali sve sam rekao,već sam se prešišao s obzirom da nisam htio odgovoriti,možemo se vratiti na linkove,iskustva, monitore.Tema je 24 monitor.
thedream je offline   Reply With Quote