View Single Post
Staro 10.09.2023., 14:38   #15
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
@Trekkie4,

ne znam o kojem kvartu pricamo, koliko si sretan inace zivotom u istome, kao i stanu...

Moja sugestija, nazovi fimu za upravljanje zgradama zovu se Monel.

Mislim (provjeri) da ako ima potpis troje stanara, koje dijele tvoju zabrinutost, da mozete imati vlastitog predstavika, neovisno o sadasnjima. Kad sam zadnji put razgovarao s njihovim sefom, mislim da mi je rekao da je troje stanara dosta. Nazovi ili odleti, lijepo sve objasni i izvazi opcije. Malo tko ce ti dati bolji uvid u opcije. Nije samo post zemljotresa, imas predstavnika koji nista ne rade, ili su u talu s nekolicinom stanara kojima cine usluge, drugi nisu sretni pa uzmu drugog. A ovi ne gube vrijeme te im brzo zapapre.

Jer nisi prvi suvlasnik ili zgrada koja ima takav problem. U Centru (vjerovao ili ne) imas jos stanova nebeskih kvadratura, koje se griju na struju, jer posvadjani susjedi ne zele sjesti za stol i dogovoriti sanaciju dimnjaka. Da u 2023. susjeda s preko 150 kvadrata grije se na elekticne improvizacije. Da ne spominjem salda zgrada koji su u +300k ciframa u minusima, a naknade povratka, nece brzo vidjeti.

Ekipa koju sam naveo, izuzetno su ekspeditivni. Mojoj odvjetnici, tjedan dana od prvog zemljotresa, vec su organizirali sanaciju dimnjaka, dok se vecina zgrada nije ni razbudila. A vise puta sam preko njih nasao realizatore za razne sanacije u kuci/stanu, a nisu mi nikad bili predstavnici, ali svaki put pun pogodak!

A sve u vremenu i prostoru, gdje ili nema dovoljno radnika, ili firma nije motivirana "malim" poslovima, jer ga skele, ljudi vise kostaju nego mu se isplati, naspram gradilista i velikih poslova. Jer nakon prve pohlepe sanacije, vecina firmi se zasitila, te puno teze prihvacaju poslove.


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 10.09.2023. u 14:47. Razlog: poveznica
Visage je offline   Reply With Quote