View Single Post
Staro 16.10.2018., 18:51   #330
krlja
Premium
 
krlja's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Ne znam
Postovi: 65
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ma mislim, ne radi se o tome da ponuda može biti samo informativna. To je OK, ne sporim to. Ali ako na web shopu naručim, dobijem ponudu i po tim podacima uplatim..pa valjda je na trgovini da provjeri da li je uplata za tu ponudu stigla i dostavi proizvode, a ne na meni. A da je već i na meni da im pošaljem potvrdu uplate (čemu onda poziv na broj?), onda bi bilo praktično da negdje to i napišu pa da kupac zna koja je procedura.


Ovo mi je prvi put da mi se nešto tako dogodilo sa bilo kojim web shopom. Ispričali su se, jos su zvali i ove sto vode web shop da provjere..pa su mi javili da nisam odabrao nacin plaćanja pa da zato nisu dobili kao narudžbu nego samo informativnu ponudu... što pak ne odgovara samom stanju koje meni piše na automatskom potvrdnom e-mailu, gdje je jasno navedeno plaćanje virmanom ili internet bankarstvom. Na osnovi načina plaćanja im sustav automatski i dodjeljuje 5% popusta na cijene, tako da nema govora o tome da nisam odabrao...
Uglavnom, zaključak dopisivanja je da su već naručili artikle i da će stić do srijede popodne... i da se očito nešto dogodilo u sustavu pa je sve krenulo po krivu. Tvrde da je ovo prvi put da im se nešto tako dogodilo... u to neću ulazit da li je ili nije, ali eto zavrzlama nepotrebna.


Inače nemam loša iskustva s Instarom što se tiče samog dućana i prodavača, sve OK... samo evo informacija da se svašta može dogodit i da ni ne pokušavate zvati na telefon
Ovo za telefon ovisno, danas su mi se javili bez problema, također zvao da li mogu pokupit uplaćenu ponudu. Očito ovisi o gužvi, logično je da se ne mogu javit ako imaju kupce, ne znam koliko bi bilo kulturno prekidat kupca koji je u trgovini kako bi se javio na telefon, barem bi meni bilo neugodno da mi to napravi. Inače mi je zgodno kupovat tamo, na 2,3 minute stanem pokupim, odem, tako da za sad također samo pozitivna iskustva.
krlja je offline   Reply With Quote