View Single Post
Staro 25.08.2016., 09:50   #9
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
Citiraj:
Autor sasuke_the_king Pregled postova
na taj mail su mi odgovorili, već smo par mejlova izmjenili. mislim da ću prenijeti broj na njih, samo da malo administrativne stvari prođemo. ponuda je sasvim OK, fleksibilni su, i nude jeftino i ata adapter. čim ulovim vremena ću se poigrati s tim jer sam dobio i test liniju, jedino nemam vremena da ju upogonim trenutno. i onda biti nevezan za fizičkog operatera glede telefonije, pa će biti i jednostavnije selit se s lokacije na lokaciju bez velikih troškova preusmjeravanja poziva na mobitel, i bez potrebe paketa razgovora na mobitelu.
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Kak to funkcionira, kao VoIP, preko GSM.mreže ili?
ja sam cirka mjesec dana na njima, za sad sve 5. komunikacija s njima je super, problema do sad nikakvih nije bilo. umjesto ata adaptera sam uzeo ip dect bazu pa nakačio gore postojeće slušalice.
zvuk je sasvim zadovoljavajući, tu i tamo se valjda prebaci na manji bitrate pa se čuje lošije, ali to traje pol sekunde pa se vrati na standardni codec. razliku između isp voip-a i ovog gotovo i nema.
za tu cijenu, ja sam super zadovoljan.

ps- linija se može koristiti na bilo čemu šta podržava sip, od symbiana na dalje, samo isti account ne može bitiistovremeno registriran na više mjesta. znači ako mi treba vani, moram disconnectat ip bazu.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote