View Single Post
Staro 30.01.2016., 17:19   #48
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
ali ako odem do njih i prijavim pregrijavanje + nadogradnju memorije onda mi oni to pod garanciju obave za 0 kn i (valjda 150kn za nadogradnju memorije)...

mislim svašta sam čuo, al danas su svi postali isključivo prebezobrazni sa svojim ciframa raznoraznih radova. kupite od mene laptop za 20k kn, ali svaki popravak / nešto ću vam još 500kn naplatit (hiperboliram jel). ono očekuješ da te kroz garantni rok za nekakvo premium kupljeno računalo i premium s kojim se tolko hvale "održavaju" do isteka garancije, za kasnije se ne bih bunio. mislim svašta danas prodaju pod "premium". drugo je ak uzmeš lap za 2000kn, naravno da onda ne očekuješ čudesa i free podršku u garantnom roku.

(htio sam se nadovezat na servis kakti "premium" automobila - dok kupuješ svi su muci buci, ližu ti nožne prste, prvi servis su isto bajni, bajke ovo ono, a drugi servis (iako je 5 godina garancija/održavanje) dođeš i ekipa te pita "tko ste vi?" mislim niš ne bi reko da imaš neki stari drek auto/polovni, ali jebiga kad daš masne pare (preplatiš naravno za kakti premium quality) i onda te poslije popljuju naplate ti još masno i još ti loše naprave nešto, očito ne žele da im nakon 10 godina budeš kupac, to je sramotno šta danas rade. svi bi samo pare, a kvaliteta fuk dat šit.)
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote