View Single Post
Staro 14.01.2016., 13:15   #80
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Mob je čvršći jer ima izmjenjivu bateriju? Po čemu?
Svaka baterija je zamjenjiva, samo što je razlika između one dostupne da je se zamjeni plain and simple i one gdje je potrebno malo rastavit mob.
Korisniku koji koristi uređaj 1-2 godine izmjenjiva baterija nije ni plus ni mana. On ju tom periodu neće sasvim sigurno mijenjati (99% da neće, 1% da baterija ode).

Zamjenjiva baterija je veliki plus korisnicima koji svaki dan mijenjaju baterije jer aktivno koriste uređaj i na dnevnoj bazi potroše. No uz dolazak powerbankova i to postaje rijetkost već.

Tako da ne vidim ogroman plus u zamjenjivoj bateriji. Ili vi računate na mijenjanje baterije nakon tri godine korištenja uređaja i to je taj veliki plus.

Dodatnu opremu je dobila Koreja uz G3 i G4. Većina svijeta nije u Koreji. Europske verzije nisu imale nikakvu dodatnu opremu, isto tako i USA mislim.
Potpis.
Ja samo znam iz vlastitog iskustva da mi nikakva zamjenjiva baterija nije falila sa npr. G2
a s druge strane mi smeta zasto vec 2 generacije mobitela nakon G2ice imaju isti kapacitet a uz to i slabiji bot jer su ostale komponente zednije (soc, ekran...). Sve to samo radi te mogucnosti zamjene baterije. Mislim da se ne isplati... Jasno mi je da je LG-u to kao neki brand signature, al isto tako mislim da je vrime da se fokusiraju vise na ostale stvari... Znam i da ima takvih korisnika kojima je to veliki plus (koliki je realno % takvih? ) al onda nek uguraju unutra bar veci kapacitet. Evo dovoljno je viditi primjer jednog Redmi 3 i njegove (nezamjenjive) baterije sa cak 4100mAh na "sicusnih" 5" i velicine usporedive sa G2. Naravno jasno je da su kod G4 ostale komponente daleko jace al onda bi primjerice stalo barem 4500mAh da nisu isli na izmjenjivu bateriju. To je moja poanta...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 15.01.2016. u 18:20.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote