View Single Post
Staro 08.05.2013., 22:09   #15
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Gnjurac Pregled postova
Ma niti si informiran, niti šta znaš. Samo trolaš.

Evo ti pa uči http://www.evotv.hr/

Evotv je sasvim OK usluga digitalne televizije.
Nije IPTV pa nije ovisna o ADSL-u, nema ugovorne obveze.
Nije vezana za mjesto pa STB možete po volji seliti iz mjesta u mjesto.
Dovoljna je samo postojeća TV antena.
STB nije baš iz dućana mješovite robe, dapače.
Razne mogućnosti izbora programa, dakle onoga što ćete gledati i što ćete plaćati.
Dosta dobra pokrivenost signala.
Ajde molim te sjaši...

Šta sam ja krivo rekao osim toga što piše tu. Imao sam doma to i sve je to ljepo na internetu, probaj i nabavi pa da te vidim. Jedino što se promijenilo od tog mog probnog uređaja je reciver. Bio je drugačiji nego je sad na slici. Znači osnovni paket + 2 paketa koja bi ja uzeo (dokumentarci i sport) bi izašlo preko 100kn, šta je meni za tu vrstu usluge previše..

Ne vrijeđaj bez razloga, jer je najlakše otvoriti google i pročitati šta piše... Razgovarao sam s ljudima koji to rade, i konkretno u pošti LEPOGLAVA, je žena rekla da nemože na rate uređaj ići. Toliko sam ja informiran, jer mi je tak ona konkretno rekla. I niko od tih ljudi koji rade nikad nebi uzeli tu uslugu.

Sve što si ti rekao je već gore rečeno.

Ti kažeš sasvim ok usluga, šta sam ja rekao prije, i nije u rangu nekih operatera koji pružaju tv usluge.

Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Eto vraže sad će ispast da i ja imam vid ka u babe

Ne ozbiljno, slika izgleda sasvim pristojno i nestabilnosti nemam. Aj bolje da je ih pristanem hvaliti da ne bi tko pomislija da još radim za njih
Sry krivo sam se izrazio. Usluga je za nju super, jer nema ugovora od 12-24 mjeseci ko kod ostalih operatera. Jedino to

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 08.05.2013. u 22:18.
Mommistake je offline   Reply With Quote