View Single Post
Staro 08.05.2013., 20:17   #6
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ovak, moj otac ti radi u pošti i prvo kaj je rekao je BIG FUCKING NO!

Mi smo uzeli na probu, imaš 40-tak programa sve ukupno (discovery, national, eurosport, i ostale te poznate)...

Uređaj nemožeš kupiti na rate, već prilikom potpisivanje platiš tih 450kn i dobiješ 8 programa (hrt 1,2,3, nova, doma, rtl, vtv i z1 (nisam 100% siguran)). To ti je prijamnik kakav možek kupiti u bilo kojem dućanu mješovitom robom, oblik isti ko i ova digitalna televizija (prijamnik), i daljenski isto.. I moraš imati antenu ofc :=
Ostatak su ti paketi, tipa hbo paket.. I to doplačuješ mjesečno...

I na kraju te izađe dosta skupo, tehnička podrška im je za sad 0, potpisanih ugovora isto tak nekaj...

Kažem kaj sam čuo iz internih info. Ja kad sam uzeo, to je bilo mjesec dana nakon edukacije kaj je stari išao, i nisu imali ni jedan potpisani ugovor... Jest da je to grad od 6000 stanovnika, ali opet nije malo...
Ne bih se složio s tobom u ovome, barem iz osobnog iskustva jer imam evo tv već par mjeseci i iskreno mogu reći da nemam nekih pritužbi na njihovu uslugu. Tu i tamo nestane signala, ali to je svega na par minuta tako da mi to nije neki veliki minus...

Programi su više-manje sasvim ok i uvijek se ima nešto pametno za pogledati. Prva dva mjeseca su korisniku svi programi na raspolaganju i korištenje usluge općenito se plaća 1 kunu. Nakon isteka ta dva mjeseca korisniku ostaju programi iz buketa koje je odabrao i nastavlja se s plaćanjem od 70 kuna mjesečno. Po meni to nije skupo uopće.

Prijamnik se MOŽE uzeti na rate, odnoso svaki mjesec dodatnih 20 kuna na računu će dolaziti za prijemnik čime on ispadne 480 kn nakon dvije godine koliko je predviđeno za njegovu otplatu. Ako korisnik ranije želi prekinuti ugovor s njima treba otplatiti cifru koja mu je ostala za taj prijamnik.

Osobno mi se sviđa i šta mogu s njim bilo gdje bez razvlačenja pustih kablova. I ono najbitnije je da nema nikakve ugovorne obveze niti plaćanja penala u slučaju prekida ugovora.

Po meni je ovo sasvim ok i jeftina ponuda
Volume je offline   Reply With Quote