View Single Post
Staro 05.06.2010., 18:45   #45
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Iskreno, mislim da je malo nezgrapno skidati Excel cjenik. Zar ga ne bi mogli staviti na svoju stranicu u web obliku? Mislim da to ne bi trebao biti veći problem pogotovo što već postoji *.xls verzija.
Možemo i tako. Problem je što imam preko 5000 dobavljivih artikala, i svi su nazivi na njemačkom, pa sam mislio nakon što to prevedem pustit na webu nek stoji, ali mogu i ovako, pa kad prevedem ću samo stavit drugu verziju i bok.
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Hvala na klarifikaciji tih kučišta.

1000B i nije toliko skup (znam da je to još sve okvirno) u odnosu na jednog Obsidiana koji je 2k kn, za 500-tinjak kn više Lian Li pruža i veću kvalitetu izrade, i removable MBO tray, više prostora itd itd.
Pa o tome se i radi, te cijene koje sam dao su ja mislim dosta ok, i nadam se da će toliko biti i kad završim sa kalkulacijom. Jer mogu ja lupiti cijenu u nebo pa ko kupi ko ne, ali to mi nije u interesu, zato se i natežem ovoliko oko tih cijena da ipak i vi budete zadovoljni, kao i mi.
Za klarifikaciju, nema problema, ipak je bitno da kupac čim preciznije zna što dobija.
miki1981 je offline   Reply With Quote