View Single Post
Staro 21.10.2009., 14:23   #124
dr_epox
Premium
Moj komp
 
dr_epox's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zg/Virovitica
Postovi: 253
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ja ne mogu vjerovati da se ovdje još priča o tom šarafu.

Ne, nisu ti ga trebali zamijeniti cooler nakon što si syebo navoje. Mislim, de facto si oštetio robu, i pri tome je najmanje bitno da li je šaraf bio manji ili ne. U 90% servisa ti to ne bi napravili. Ne znam na koji način uopće misliš držat links odgovornim za manji šaraf u paketu proizvođača?

Ti si trebao, zamoliti u servisu da ti daju odgovarajući šaraf, ili tražiti zamjenu prije nego si potrgao navoje. Jer, siguran sam da si mogao (i trebao) skužiti da je jedan šaraf prekratak prije nego si syebo navoje forsirajući šarafljenje.

Složio sam i ja troznamenkasti broj računala, ali i meni se dogodi da zeznem navoj ako nisam dovoljno pažljiv, pogotovo kod tako malih i osjetljivih šarafa.
Mislim da je covjek lijepo objasnio da nema doma subler, mikroskop.
Mislim da je gori neki post gdje se kaze da "nismo svi komadant Data", pa ono nebi vidjeli to. Po meni mogu se oni lovit za nestrucno rukovanje koliko god zele, ali robom je strucno rukovano(ocito), ali zbog neadekvatnih dijelova je doslo do tog sveg sranja(ocito).
P.S. ovaj post covjek nije otvorio da vam soli pamet i da ispadne glup, mislim mozete se vi njemu smijat i to sve, ali lika su fino ozenili za njegove pare i potpuno je u pravu ako nikad vise ne kroci tamo.
dr_epox je offline   Reply With Quote