View Single Post
Staro 21.02.2009., 17:50   #637
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
daj neobrijani, necu pricat s tobom

a ti si zabrijao uopce o kojem autu ja govorim. a to je Dacia Sandero, a to je mali kratki hatchback, nikakav sedan od 4.5metara

auto sam gledao, prepipkao, vozio NISAM, ali mi je i ovo dovoljno da donesem nekakav sud o tome da je autu ZAVRŠNA obrada i upotrijebljeni materijali te način na koji su upotrijebljeni unutra - KATASTROFA.
Šarafi koji drže kvake se vide, tapacirunzi vise, plastika zvoni i sjaji se ko Roadstar auto radio...
no možda si ti na to navikao u Cliu pa ti je to ok

pa ebem mu, jesi ti sjedio u Sanferu pa znaš o čemu pričam?
nisam u sanderu, u loganu jesam. auto ko auto za te pare, nije spejs šatl, ugodniji interijer od sedena srednje klase starog 15 godina sigurno... si sjedio ti u junior modelima njemačkog koncerna? ako misliš da je slučajno falilo suvazačko sjedalo, to je na listi doplata.

gle leechane... TO JE JEFTIN AUTO (ili jeftino auto kak je to sad popularno po zagrebu)

@echo... ma bezveze sam paktreger stavio kao plus, mislim generalno pričam. recimo imaš potrebu prevoziti velike stvari jer sviraš harfu u fušu i dođe ti bogati ujak (ali iz bugarske što znači da nije toliko bogat) i da ti 65k kn i kaže moraš da kupiš obavezno nova kola, ti harfu strpaš u onog logana mcv samo tako, ujak plati i partijaš naokolo dalje sa nisko tuniranom harfom i 100w marshalovim headom

mogu ja smislit još 100 glupih primjera, ali opet ponavljam da je to oke auto prosječnoj hrvackoj obitelji koja ne krade u poreznoj i nema 200kg trave za prodat na lageru, dijete na putu, svadba iza vrata i treba nakaj cheap kaj će furat uokolo da beba slobodno uprlja sjedala.

e sad druga je stvar što je naš mentalitet više na gabretovoj strani i što svi živimo waaaay iznad standarda (koji je jadan naravno), pa bi si mi kupili ne znam kakve limuzine kao prvi auto. veliki snobovi - donedavno obavljali primopredaje fiće na trgu i stavljali duple fergazere na ladu, a sad odjednom neeeeeeeee plastična dacia, samo to neeeeee.

stani jednom na semaforu i sjeti se ove moje rečenice - prebroji na semaforu od jedno 20-30 autiju koliko je njih starije od 5-6 godina, pogledaj na jutarnjem upitnik koliko ljudi je izjavilo da će unatoč recesiji kupiti nove mobitele... e to ti je nova kapitalistička i kreditno (ne)sposobna hrvacka
syss je offline