View Single Post
Staro 04.12.2011., 14:31   #24
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
tu valjda samo ono, 90-60-90 na 175cm i do 20 godina cure imaju epitet - dobre. ljudi moji, ja sam ovdje vidio preko nekoliko zaista primamljivih cura (a mozebitno i zena prakticki), ne znam kakvi su vasi kriteriji/iskustva/godine/ukus, ali ja samo kazem - ima ovdje full meni zgodnih zenki.

nego, iskreno nemam pojma o cemu su mogle pricati zene na ovakvom summitu, jer barem sudeci po slikama tu se lickalo vino, pederisalo sa "vidi moj novi mobitel/ovo/ono i jao - pa to je novi xyz uredaj!!", i jos vidim jabucicu na laptopu DJ-ke........ ja bi dosao s nekim IBMom, samo da ima USB2.0, da se vidi raskos i ljubav prema IT-u, ne mogucnost kupnje/platezna moc......... cak i u TBBT nisam vidio jabuke, koja jest odlicna, ali predstavlja statusni simbol, i to pogotovo kod nas (joj, vidi moj novi ajfon, uzeo sam ga na 220 rata, mogu na internet znas......).

pojma nemam, imam osjecaj da su se tamo sjatile raznorazne upravo managerke, curke koje se furaju na novu tehnologiju (koja budimo realni ne zahjeva nista vise niti manje nego - novac, daleko je to od inovacije u pravom smislu rijeci), i tako. ili barem po slikama sam tako zakljucio, mozda grijesim, nadam se.

ali svaka cast svakako na inicijativi, iako se generalno slazem sto je cod napisao - pa tko vam brani? potrudi se, nauci i znaj nesto konkreno, i neces biti niti se osjecati izopcen.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote