View Single Post
Staro 29.12.2013., 23:35   #20
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Evo moje iskustvo. Moze se okarakterizirat kao negativno ako usporedim s ostalim firmama od kojih sam narucivao, iako nije da me previse dira.

Gledao cijene tvova, bili najpovoljniji i nazovem lika da mi provjeri imaju li na lageru (da ne moram cekat 10 dana). Zovem, sve 5, ima, salje mi predracun. Dobijem predracun sve platim banka -> banka. Nakon 30 minuta zove me lik da su provjerili, da to sto sam ja narucio "dobavljac vise ne prodaje" (uzeo sam produzenu garanciju). Na moj upit da kako kad sam zvao i pitao da se provjeri, on kaze da imaju tv, ali nemaju vise tu garanciju jer se "ne prodaje vise".
Odmah mi je to bilo sumnjivo jer je caka u tome sto su ostali shopovi tu produljenu garanciju naplacivali dodatno 100-200 kn vise nego tvove s normalnom garancijom. Kazem da cu mu se javit za par minuta kad provjerim neke stvari. Zovnem fino rs magazin, sve uredno kaze da imaju i kracu i dulju garanciju, i da ce zovnit sad dobavljaca da 100% provjeri imaju li dulju garanciju. Za 2 minute me zove i potvrdjuje da ima. Zovem centro nazad i kazem nista, kad nema toga dajte povrat novca, kad on pocne pricat sada odjednom da imaju dulju garanciju ali moram nadoplatit xxx kuna od onog sto sam platio (znaci u biti od pocetka je bilo da im je kriva cijena na shopu). Kako vise nisu bili konkurentni cijenom, te me pokusali zavaljat reko sam neka, dajte povrat. Povrat sam na kraju ceko jos 3 dana i 10 poziva da se to sprovede (u medjuvremenu mi je i tv stigo od rs-a). Posto je prevelika konkurencija a vise manje imam 100% pozitivna iskustva webshopova, ove preskacem.
sandokan111 je offline   Reply With Quote