View Single Post
Staro 30.04.2013., 18:04   #8
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Ja sam kod njih naručio...Nije bilo Spire Mavericka kojega sam prvotno htio, pa sam naručio MS Logic B03 i jedan 120mm fan za prednju masku (Znam da je šroteks, al komponente fakat ne zahtjevaju ništa bolje)..također sam ih pitao za probleme sa Fortonom 400W i kratkim kablovima i da će to možda biti problem kod MS Logica jer mu je napjanje dolje. Treća stvar je bio DVD kojeg sam ja odabrao neki najjeftiniji a toga nisu imali...probleme su riješili ovako:

1.Za kablove kod Fortona su rekli da su upoznati s time i da ako će biti problema da će staviti adaptere i sve srediti
2.Pošto nije bilo Mavericka, a ja naručio Logic i ventilator, poslali su mi ponudu bez venta i rekli kako će njega staviti na svoj trošak. Košta 30kn..nije puno, al čovjeka veseli kad dobije nešto besplatno
3. DVD-a nije bilo, pa su stavili LG-ev koji je u biti isti stvar, ali je cijena veća, s tim da su cijenu spustili na cijenu Samsugovog kojeg sam ja odabrao..

Znam, sve su to deseci kuna koje ja štedim, oni gube..nije puno, ali pokazuje dobru brigu o mušterijama i definitivno nastavljam kupovati kod njih..

Još da napomenem da na mailove odgovaraju u stvarno rekordnom roku..obično im treba nekoliko minuta i odgovor stiže..tako da od mene centro.hr ima samo pohvale, iako bi bilo dobro i da imaju više stvari na lageru koje stoje na stranici

Zadnje izmijenjeno od: hedgehog. 01.05.2013. u 12:52.
hedgehog je offline   Reply With Quote