View Single Post
Staro 28.10.2014., 16:37   #145
osmica
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Pula
Postovi: 3
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nisam strucnjak al probat cu Upali lampu na mobitelu ( ako imas ) i ako jaako tesko vidis tekst onda su lampe, ako ne vidis nista onda je moguce da je ili panel ili flat kabel. Najbolje bi bilo ako imas kojeg frenda da rastavi lap i proba s nekim drugim ekranom.
Rastavljao sam ga prije nekoliko tjedana da očistim ventilatore. Pregrijavao se i to sam riješio. Došao sam skroz do matične ali nju nisam dirao i sve je normalno radilo do neki dan. Nije ekran otišao, to sam siguran, nisu problematični neki određeni pixeli niti je pozadinsko osvjetljenje crknulo. Kartica ne šalje dobro video signal na monitor i to je sve. Na izlaz za externi monitor šalje dobro i zato ga mogu koristiti.
Rastavio bi ga ja kad bi sumnjao u monitor. Ovako mi je glupo rastavljati ga jer ne znam što bi mogao provjeriti kad jednom dođem do grafičke kartice. Odnosno kako da tada provjerim. Da bi došao do nje moram rastaviti pola laptopa. Evo ovdje video koji mi je pritom koristio: https://www.youtube.com/watch?v=Tp90M_N6dzs
osmica je offline   Reply With Quote