Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 25.08.2010., 19:23   #185
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Probaj nešto od profesionalne opreme, a ne Logitech i slične pizdarije pa onda ponovo prokomentariši.
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
slazem se . ja imam beyerdynamic dt235.
ponekad cijeli dan slusam glazbu u krevetu - recimo 20 sati ih imam na usima . nit su mi znojne usi niti me bole kasnije ...
Nisam htio biti prvi da komentiram ovu gore izjavu, ali evo da se nadodam.
Očigledno je da dotični nikada nije bio u doticaju sa malo boljim sluškama i onda iblebne ovakvu glupost kao znojenje i infekcija ušnog kanala!
@BojanZD
Molio bih da se ukoliko nemaš konkretnih argumenata maniš dezinformiranja ljudi sa svojim tobožnjim iskustvima!
Ja osobno imam Sennheiser HD555 i to su najbolje slušalice koje sam ja ikada isprobao, i da to su one ogromne koje nasjedaju OKO a ne preko uha kako si ti rekao i naravno da dolazi do zagrijavanja oko uha kada ti je u sobi 35°C, ali ako imaš imalu izolaciju u stanu/kući onda ti je temperatura daleko niža i još niža ako se ima klima, a uspoređivati jedne vrhunske slušalice a OVER THE EAR dizajnom i ovih Plantronics-ovih, daj molim te poštedi nas svojeg neznanja.
Hvala.

A vama ostalim, ukoliko tražite dobre slušalice onda pročitajte ovu temu od prve stranice, ima stvarno gro slušalica i gro savjeta i dakako tu definitivno vrijedi ona KOLKO PARA TOLKO MUZIKE.

__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote