View Single Post
Staro 29.04.2014., 20:09   #101
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Htio sam se malo odmoriti od izrade COP-modova, pa ajde da to skinem i odigram. Zainteresiralo me što ima dosta lokacija, što je mod rađen 6 god. (valjda su nešto dobro napravili), što su na spisku autora poznata imena iz serijala STALKER (imam osjećaj da je to marketinška prijevara ili su ti ljudi izgubili svoj talent) i dr. Prvo što se tiče grafike. Nisu daleko odmakli od prvog SOC-a- Promjena na bolje je u izgledu neba i prikaza vremenskih prilika/neprilika i što ima mogućnost dinamičkog osvjetljenja DX10. Ostalo po starom (nešto su čak uspjeli pokvariti uvodeći novitete u funkcijama). Moja filozofija je - što je dobro ostavi na miru, a loše poboljšaj. Osim toga ako se u folderu text otvore dijalozi ili zadaci (task) vidljivo je da na mnogim lokacijama ima samo par razgovora i nađi neki predmet. Ne znam kako drugima, ali meni je važna grafika, zvuk, ali i priča i ozbiljniji zadaci koji tu priču dižu na viši nivo. Napisano je da je za DX10/11 preporučljiv CPU i7. Zašto? Imam CPU 8400, DDR2 memoriju, jedino grafičku nešto bolju GTX660 i mod u kojem sam grafiku dotjerao skoro do realnosti (7 GB) i na maksimum postavkama ide glatko. Može se igrati i na osrednjem kompu ako svi parametri usklađeni. Kad sam na jednom slovenskoj stranici, gdje skidam igre, filmove i ostalo napisao kakvo je to zelenilo i cvijeće (kao da je Valentinovo) skočili na mene kao da sam rekao da kranjska kobasica nije njihova. Valjda zato što gdje god se okrenu sve je zeleno. Moja ocjena 5/10 i to samo zato što sam manijakalni ovisnik svega što počinje sa STALKER.
Bakica47 je offline   Reply With Quote