Tema: DotA 2
View Single Post
Staro 21.01.2011., 00:00   #62
Fridayx
Prevara na Tržnici
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: somwhere over the rainbow...
Postovi: 55
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
danas se ljudi uvrijede ako kažeš što protiv blizzarda ili ako kažeš da je neka strategija bolja od starcrafta itd
rec da je neki RTS bolji od starcrafta2 (osim wcIII) je po meni smrtni grjeh

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
jesi li ti ikad vidio source engine?
ako jesi, znas li sve mogucnosti tog engine-a?
ako znas, zasto glumis majmuna i seres po svemu sto nije od blizzarda?

ugl, dotu su napravili "useri", ne blizzard, ne valve ne neki drugi studio.
dotu2 nastavljaju raditi "useri", ne blizzard, ne valve i ne neki drugi studio.

kod dote je blizzard dao samo engine, kod dote2 isto tako samo sto je u pitanju valve
pa onda reci nesto o failanju.

fail po mome je hon i to zato jer je "nacifran", heroji mi mutavo izgledaju i sva atmosfera je nekako mračna, dosadna...
Ljudi izvlace iz konteksta previse, ko je rekao da neke druge firme nisu gg osim blizzarda? Source? Hah.. pa naravno da znam sta je jebeni source, i da mogucnosti su mu mnoge, i da prozvakao se i ispljuno na 10 000 razlicitih gameova, ali ruku na srce.. njegovo vrijeme je proslo.

Btw vezano uz engine, jesi ti vidio mozda sc2 engine? Did u? Si vidio realtime animacije? Source izgleda smjesno pored toga...

Dotu su napravili Icefrog studios (mali team ljudi) i upravo TE ISTE LJUDE je blizzard stavio pod svoj krov i oni rade na blizz doti. Nemoj mi molim te iznositi glupe cinjenice jer znam puno vise od onog sta ovdje ljudi misle, po honu nisam htio nista govorit da se nekolicina ljdui poput tebe nebi rasplakala ali imho game je Wannabe Dota sa statsima, matchmakingom i Disc protectionom i nista vise!
Fridayx je offline   Reply With Quote