View Single Post
Staro 30.09.2009., 11:31   #51
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
@ maX , da i ja sam ljubitelj grafova gdje ne vidiš kako je to postignuto,ali samim time što je sa anandtecha,manjeviše su mi do sad bili ok,ne znam zašto im ne bi vjerovao,za 1 ili 5 fps u igri,sumnjam do zla boga,da je na istom taktu procesora i tolika razlika, sockel 1156 se pokazuje stvarno mnogo mnogo isplativijim.

dosta toga sugerira graf kako god da okreneš,i ne ide baš u korist i920.

Normalna stvar da nećeš gledati ni 50kn veći račun za struju ako ga ne plaćaš ti,nego starci,ili ako imaš 1000 eura za konfu. Tako jasno, to je bumerang rasprava,i nema smisla.

Ali crno na bijelo,veći bang-for-$$$ je trenutno 1156 platforma,rekli bi - za raju.

Tko ne vidi koristi od TC-a,a navodno DC i TC je razlika negdje kao DC i SC memorije,i kome uvjetno rečeno ne treba 8 log.coreova,ne znam čemu,al eto,uz cijenu,mislim da je odluka platforme jasna.

A opet s druge strane,ima uvijek onaj kvragu,i ali, pa ti imaš novi rev BIOS-a i spreman si za i9. Osobno,sad ne bi išao još kupovati novu platformu osim onako polovno kako smo na PM pričali,da baš - uleti pljus turbojeftino. I p35/45 se super drže. I x varijante.
thedream je offline   Reply With Quote