View Single Post
Staro 02.05.2017., 10:25   #3010
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Rocky Rocastle Pregled postova
Od 3 navedena osobno bih išao na P400, NZXT odmah iza njega. Ali sve ovisi što više preferiraš od dodataka koje nude oba kućišta, poput odličnog osvjetljenja kod Phanteksa ili akustične efikasnosti NZXT-a.

InWin 303 ima solidne ideje, ali i čudnu realizaciju u nekim segmentima. Intake ventovi mogu se postaviti samo na dno kućišta, napajanje s gornje strane uz dosta neiskorišten prostor pokraj istoga ukoliko ne natrpaš 2-3 venta, podrška za AIO nije baš nešto, a ne sviđa mi se ni cable management.

Pored Corsaira kojeg je nick preporučio, pogledaj i Thermaltake F31 o kojem sam već dosta pisao (650 kn) te Corsair 400C (800-850), vrlo kompaktno i kvalitetno kućište.

Edit: koji je razlog promjene Fractalovog kućišta?
Ma da In Win 303 ispada. Thermaltake ima 5.25 bay i dole cage za diskove, da li se mogu diskovi prebaciti iza negdje?

Mijenjam Fractal jer:

-imam nešto manje mjesta pa želim malo manje kućište
-svako ljeto odnesem SSD na more i stavim tamo u komp a kod R4 se mora vadit matična da se izvadi SSD
-ne treba mi 5.25 bay pa mi ne treba ni u kućištu
-imam samo jedan hard+ssd pa želim neki case da ih prebacim iza i da naprijed imam clean look i airflow
-sviđa mi se tempered glass, inače bi mi savršen bio Define C i da ima on sa TG-om, uzeo bi ga odmah

Što se tiče prašine ovaj R4 je izuzetan, svakih mjesec dana izvadim filtere i počistim, a izvade se u 5 sekundi, super napravljeno. Šteta da Define C nema TG.
Sanogo je offline   Reply With Quote