View Single Post
Staro 11.02.2019., 09:22   #9571
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ne pristajte na ništa - T-com

Pozdrav.

Evo, da vam podijelim svoje iskustvo, pa možda i vi izvučete nešto dobroga iz toga.

Naime, starci koriste već godinama:
Telefon
Adsl
MaxTv
Prije 2 godine sam im sredio da to troje plaćaju 219kn (50mbit brzina uključena). I sve je bilo ok, do prošlog petka kada su ih nazvali i rekli da taj isti paket moraju plaćati 319kn (istekao im je ugovor taman u petak). I rekla je majka da ne zna da se mora s sinom čuti da se on u to razumije.

I taman jučer bili kod mene, uzmem ja telefon u ruke, korisnička podrška i svađa dobrih 15 min. Da ne može nikako ispod 259kn spustiti, da ovo, da ono, da je to najniže itd. Ja ne pristajem na ništa, ne želim pristati ni na 1 kunu povećanja cijene računa, da se oni mogu sjetiti da dignu taj isti paket i za 1000kn, i da mi moramo plaćati jer su oni tako odlučili. Ali znate gospodine, ja ne mogu, ja ovo, ja ono... Kažem ja njemu, ajde da odmah sada raskinemo taj ugovor i gotovo, da se više ne natežemo previše preko telefona. I kaže on meni, ajde, nemojte tako, zovem vas za 10 min povratno da nešto provjerim.

Nakon 10 min, ponudi mi istu ugovor, s 1500min više prema fiksnim mrežama i 500 min prema inozemstvu za 229kn i to sam jedva pristao na tih 10kn više.
Max ADSL Flat 50mbit/s.
MaxTV s snimalicom
Telefon s 1500min prema fiksnim i 500 prema inozmestu

Uglavnom, s 319kn na 229kn smo spustili cijenu, a 15min mi je govorio da ne postoji opcija ispod 259kn (ali za tih 259kn bi trebali prebaciti jedan mobitel u kućanstvu s bonova na pretplatu).

Tako da, ne pristajte na ništa, sve se može dogovoriti
Mommistake je offline   Reply With Quote