View Single Post
Staro 22.10.2013., 12:48   #2465
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
nisam imao pojma da mu je cijena toliko pala. morat ću korigirati svoju na oglasima.

gle, tegra2, giga rama, 8 storage. igre će raditi, no, treba uzeti veću/veliku sd karticu zbog podataka od samih igara. nfs, realracing3 (kao nekakvi etaloni za igre) rade ok. samo kod video playera treba (ne svih) treba doinstalirati codec i to je to. gps je precizan, root je "polovičan" osim bootloadera. on se da otključati, no, zna raditi probleme u tom slučaju. no, za ove klasične root aplikacije (titanium, adfree, rom manager...) to sve šljaka bez problema.
ako je stražnja kamera must have, nije loša, ali nije ni nekakav vrh, ali ima bljeskalicu koja čak i vrijedi do kakvih 2-3 metra. jedino što je malo čudan omjer ekrana jer je (po meni) previše razvučen i stisnut za 7". treba se malo naviknuti.
uglavnom, ja do sada nikada imao problema nisam, niti jednom nije došlo do toga da se toliko zablokira ili zblesira da se mora ili resetirati ili nedajbog hardresetirati.

tako da ne vidim razloga zašto ne bi bio zadovoljan.

instalaciju nov(ij)e verzije OS-a nisam probavao jer se mora otključati bootloader, a već sam napisao, tada se znaju dešavati čudni problemi.

eto, ako imaš još štogod, pitaj.
viking.software je offline   Reply With Quote