View Single Post
Staro 16.06.2009., 20:15   #36
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
da, to sam se zeznuo, dok sam se prije zanimao za tih par dslr-ova nisu imali nikakav video.... Ne kazem da imaju iste mogucnosti, nego govorim po osjecaju sto bi gabreu moglo vise pasati! A u isto vrijeme skrecem paznju na to da ovaj lx3 nikako nije samo jos jedan kompaktic.... f2.0 (leica), 24mm, full manualne kontrole u malom, crvrstom/kvalitetnom kucistu nisu nikako za odbacit, i vidim ga kao najbolju alternativu ako mu se neda teglit opremu i radit na jednoj fotki po "par minuta"

Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Ali, stvarno, ako je nekome video odlučujuća karakteriskika za kupnju prvog DSLR-a, možda je stvarno bolje da se drži kompaktića.
Naravno nebi smjela biti odlucujuca stvar, ali dobro dodje video solidne kvalitete

A to da je on na dslr-ima kilometrima daleko ispred svakog kompakta je glupost.... Čitaj: Lumix TZ7, Canon SX1 (ultrazoom)

Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Ne bi bilo zgorega podsjetiti : Svaki i bilo koji DSLR je bolji od svakog i bilo kojeg kompakta.
Pravilo je da dslr radi dobre fotke ako se stvarno sa njim zna upravljat, i iziskuje dodatnu obradu.... a i "kompaktici" kako velis gurajuci ih sve u isti koš, primjer g10 koji se dobrano priblizio entry level dslr-ima (izjava raznih profica).....

Jedno je ovo:

to stvarno je kompaktic

a drugo ovo: (ili receni lx3)


Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Pitanje je jedino da li si to spreman platiti.
neistina, provjeri si cijene za g10 i lx3 .... I ne dodju bez razloga tolko kolko dodju

Tako da tu posprdnu rijec slobodno mozes izbacit iz rijecnika, jer si smjesan...
sh0kre je offline   Reply With Quote