View Single Post
Staro 22.01.2018., 22:33   #916
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa vjerujem da nisam kad sam tek riješio upitnike i gnijezda i 2 questa (pobro oglase na oglasne ploče u onom selu). Riješio arsonista i onu kutijicu u močvari... još ima tu posla prije nego kaj krenem u prvu story misiju

Sent from Mobara
Po meni griješiš što ideš po upitnicima prije.

Kasnije će te questovi voditi po mapi, pa ćeš upitnike usput. Jer ćeš dolaziti na veće level mobove itd.

Citiraj:
Autor Rocky Rocastle Pregled postova
Nema brige za četvorku, izaći će u svakom slučaju, samo je pitanje kad, pretpostavljam najranije u drugoj polovici 2020. poznavajući njih.

U par navrata glaševine iz CDPR-a rekli su da ne bi bilo fer prema fanbaseu da prestanu raditi na serijalu, ali da će se prvo posvetiti Cyberpunku pa tek onda ponovno okrenuti Witcheru.

Geraltova priča definitivno je završena, tako da sve ovisi kako će se postaviti prema eventualnom glavnom liku u toj novoj igri; hoće li to biti netko od postojećih likova ili će dopustiti customiziranje nalik Falloutu/Skyrimu i sl. igrama.

(Ne)uspjeh Netflixove ekranizacije također može podosta utjecati na tempo razvoja nove igre...
Frendica je ogroman fan, i kaže da je trojka kraj triologije i po priči i po knjigama, tako da ja mislim da neće više biti Witchera.
Mommistake je offline   Reply With Quote