View Single Post
Staro 01.12.2015., 01:07   #99
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,357
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Crimson je Beta.
Ma kakva beta te spopala.Zar nečitaš.
Crimson je final release ne beta.
Al super da su već u roku 24 sata reagirali za fix a ne kao nVidia sa onim famoznim Desktop TDRovima(nisu baš svi ljudi ima posljedice) prije pola godine.
Al eto nesretno sam se našao među onima koji su imali taj Desktop TDR problem.

Citiraj:
Autor darkydark Pregled postova
Taj iMac 5k ima losije hladjenje za 125+w tdp grafu nego ja za 75w u svom laptopu. Žalosno.
Zato nikad ama baš nikad neću kupiti Apple za PC.
I nije samo to iMac nego sva njihova linija PCija.

Gle samo kako se taj jadni Xeon kuha iznad 90C a TjMax mu je oko 86C
http://www.anandtech.com/show/7603/m...w-late-2013/14

Citiraj:
Autor Sphere Pregled postova
S time da je ovo za "spaljivanje" kod AMD-a jako upitno, pošto vidim da se ovdje jos niko nije javio u vezi tog "problema", a svi mi koji imamo AMD grafe nemamo nikakve primjedbe.

Također da je neko spalio grafu sa tom kvazi pricom o drjaverima, vec bi pun net bio slika i svega, ja jos nisam ni jednu vidio, a toliko se galami oko toga
Eto
https://twitter.com/AMDRadeon/status/671058196547706880

#1 @AMDRadeon Can you hotfix my burnt R9 280X? After 45 min of CS:GO it crashed and just broke
#2 @AMDRadeon HotFix? Can you HotFix my broken GPU? It was too late for me! It's not working anymore. Who do i contact now?
#3 @AMDRadeon Crimson broke my GPU, 280x displays a lot of artifacts after Crimson update. In games and on the desktop. Contact me please.
#4 @AMDRadeon , my HD 7870 is dead now, that was the last AMD Product...
#5 @AMDRadeon can you fix my hd7970 with this new hotfix?? my thermal sensor want work now due to your 20% fan bug and overheating #nvidiatime
__________________
Pošten trgovac:
1,2,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 01.12.2015. u 01:32.
Karlo666 je online   Reply With Quote