View Single Post
Staro 30.09.2015., 23:46   #47
Sphere
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,254
Hawker
Odvrti bench u THIEFU 3 puta, posatvke stavi sve na MAX bez izuzetaka i onda izmjeri, i izaberi jedan u kojem imas najvece rezultate od ta tri mjerenja i zaljepi sliku ovdje.
Nakon toga odradi isto tako ali sa Mantleom, tako isto neka i FRiper napravi, posto nije stavio rezultate sa Mantleom. Procesore i grafe drzite na istim taktovima GPU: 1040, 1500 i CPU: 4.4GHz klokan, drivere od grafe instalirajte 15.7.1

FRiper
Sta se tice GTX 780 nije jaca od 970/390, u Valley-u je sitna razlika, trebali bi jos koji GPU bench bacit pa da vidimo GPU skor, onda da donesemo zakljucke... Sta se igri tice u THIEFU ima 5 fpsa manji max fps, a 4 fpsa veci average fps, a kada ja ukljucim Mantle odem na 10 fpsa razlike. Tomb Raider je identican average fps, ali ja imam puno veci minimal fps.
METRO 2033 REDUX jos nisi napravio, a ja cu tek sutra staviti rezultate iz Shadow of Mordora pa cemo vidjeti...

Ako mozes skini i Hitman Absolution, on isto ima in game benchmark ap da vidimo i tamo rezultate, tako da imamo barem 5 igara za pregled rezultata.

Ono sta bi htio reci je da se grafe skroz drugacije ponasaju u samoj igri naspram onih in game benchmarka, tako da neka grafa moze biti dobra u jednom i u drugom scenariju, a druga moze biti dobra u in game benchmarku, ali u pravom gameplayu je banana.
Sphere je offline   Reply With Quote