View Single Post
Staro 30.11.2020., 20:57   #25
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 963
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Eno sam zamiješao teme pa se ponavljam
Ti si mislio (možda već imate) server, ups, centralni patch panel, ... staviti u spremište (u produžetku kuhinje) ?
Malo je na blesavom mjestu, fino produžuje instalacije.
Slažem se, ali je to najsigurnije mjesto, nemože ga slučajno zaliti ili isključiti čistačica, ne može se desiti da netko provali u ured i zgrabi ga (desilo se kolegama, uzmi u obzir da smo na visokom prizemlju), pa računam da koliko god to bude zeznuto rado kabliranja, isplati se.



Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova

Kod svakog radnog mjesta trebaš 2 ili 3 Lan priključka (ovaj 3. za telefon, nebitno hoćeš li koristiti VoIp ili običnu telefoniju). Kod sekretarice i više (komp, printer(i), telefoni, ...

Zapisano.


Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Šta je sa strujom, gdje je sada kutija sa osiguračima ?
Srećom, to se lako maskira u zidnom ormaru sa dovoljno osigurača (strujnih krugova),
Struja je desno odmah od ulaza, a telefon je sada (čekamo da nam ugrade optiku, ali pretpostavljam da će optika doći na isto mjesto kao i telefon ? na mjestu označenom X u uredu 3)





Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Rekoh, ima tu mali miljonček manje ili više bitnih detalja

Znam, zato i rekoh idem pitati pametnije od sebe


Citiraj:
Autor JVC HX-Z10 Pregled postova
Imaju ured i izložbene primjerke u Radničkoj, nazovi ih pa se dogovori da ih pogledaš i izabereš dodatke i boje. Za 500-600Eura ces dobiti puno bolji stolac od Markusa. Ja imam 'Reply' model i mogu ga preporučiti.

EDIT:
Imaju općenito dobar uredski namještaj pa možeš pogledati i stolove (imaju rupu za povuc kabel kroz plocu stola, ispod stola imaju stalke pa možeš tamo staviti primjerice produzni kabel ili smotati kablove etc...)

Yes, ali problem je što kod nas se treba množiti sa 7, znači ako su ove bolje stolice 600 eura, dolazimo do 30 000 kn samo za stolice.
Vidio sam online da prodaju refurbished stolice za nikakve cijene, tipa 150 eura komad.


Ne znam dal je to pametno gledati ili bolje produžiti dalje ?
Colop je online   Reply With Quote