View Single Post
Staro 22.11.2009., 18:25   #7
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
S jednim od ovih mora radit, svakako raspakiraj file - ove do nivoa da imaš inf i čisti sys drajver. Upotrebi UniExtract i slične alate. Poanta je u tome da (ako treba) ne koristiš, od Viste pa na dalje, promovirani exe installer nego manualno Driver Update u Device Manager - u.

EDIT:Iako znam da je M$ govno od kompanije morao sam se ponovo uvjerit u to. Išao sam "kod njih" vidit ima li update za tvoj slućaj jer sam preko Google vidio da ga spominju / imaju (za origigi HP / Broadcom).
Najprije me p * * i da inst. / koristim IE8 jer detektira FireFox, a kad sam otorio sa IE6 onda mi je tio uvalit neku ActivX kontrolu pa rekoh nećeš majci.

Prvi link iz #5 posta je onaj pravi tj. nema novijeg / boljeg. Poanta je kao i kod ATI grafičkih da u inf fajlu nema točnog "opisa" tvoje wireless kartice a zato jer Acer ugrađuje kartice kojima je promjenjen Device ID kako bi ukazivao na njih kao SubVendor - a, dok u isto vrijeme nisu u stanju osigurati odgovarajući drajver.

Da bi rješio (li) problem napravi slijedeće: Na tom lapu je vjerojatno prije radio XP ili Vista, nađi (valjda imaš spremljeno) drajver za wireless karticu s kojim je ok radio, raspakiraj negdje privremeno i "izvadi" samo inf file kojeg ćeš upload negdi na net i ovdje stavit link.
Sve ovo mi treba zbog usporedbe kako bi ispravno preradio inf file novog drajvera.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 23.11.2009. u 10:20. Razlog: Nadopuna
Nikky je offline   Reply With Quote