View Single Post
Staro 05.03.2008., 19:25   #31
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor kagjes Pregled postova
je juan, al ja sam potaknut tvojim postom isao citat malo okolo i ljudi su stvarno nahvalili taj model, i bas su hvalili recimo dobar zvuk i slicne kerefeke, tako da je ovo bila po meni razumna kupnja. i sad ne znam, htio bih poslusati recimo ove mission m30i seriju, cujem da su ih hvalili kao svojevrsni best buy. kasnije definitivno planiram ici na nadogradnju cijelog sustava u nesto ozbiljnije (pada mi na pamet investicija do 5000 kuna na zvucnike plus pojacalo) pa bi bilo dobro kad bi se ti jbl zvucnici uklopili u tu racunicu i taj buduci sustav, tojest jesu li razumno nadogradivi i iskoristivi.

jebiga, nov sam u svemu pa mozd zvucim ko da ne znam sta ocu al sve skupa iam neku sliku u glavi o svemu
Moj post, moja preporuka ili biločija druga ti mogu biti samo smjernice. Dalje je sve tvoje doživljavanje, i na koncu svega, tvoji novci.
Poanta svega i jest u tome da ne slušaš druge, nego sebe, ima tu i uspona i padova, no činjenica jest da ne možeš znati što želiš, dok se par puta ne spotakneš. Možeš učiti na tuđim greškama, ali nitko nije toliko suosjećajan da ih shvati jednakim intenzitetom kao svoje.
Juan je offline   Reply With Quote