View Single Post
Staro 11.12.2017., 20:39   #8
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,010
nisam tamo, treba napravit account.

nego, gledao sam specifikacije receivera (oba, i 500 i 600), i u user manualu piše za frekvenciju koju pokrivaju (od oka da sad opet ne tražim) da dvb-s pokriva 950 - 2500mhz, a dvb-c i dvb-t modeli da pokrivaju 51 - 800njak mhz. nije pisalo dvb-c 250-450, a za dvb-t 450-800 (bubam frekvencije napamet) , nego za oba da idu od početka do kraja uhf banda.

pitat cu sad rođaka dal mu bnetov receiver pokriva i dvb-t... po toj logici trebao bi. ali nemam koga pitat iz prve ruke jer nitko nema zemaljski dreambox. mi smo imali satelitski, ali to je davno izbačeno iz upotrebe. čak imam model sa izmjenjivim tunerima, to je bila beštija u svoje doba, ali je crklo napajanje i napajanje je skuplje od takvog receivera, pa sad čami i čeka da ga se baci. ali stvar je bila fantastična, starci su mogli gledati satelit, timeshiftat, ja sam mogao snimat drugi kanal, a preko mreže streamat treći. ćak sam mogao streamat preko mreže fajlove koji su bili snimljeni, ili preko interneta stavit nešto da se snimi ako nisam bio doma.

edit - bnet receiver skenira od 113 do 800njak mhz. pokriva i S kanale, i klasične zemaljske, ali ne pokriva VHF. nije neka drama jer tu na vhf-u nema ničeg zanimljivog.

Zadnje izmijenjeno od: jp_rv. 11.12.2017. u 21:55.
jp_rv je offline   Reply With Quote