View Single Post
Staro 30.03.2013., 12:33   #39
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Jesi uspio riješit taj problem? Evo ja razmišljam dal da ga uzmem...kakvi su tvoji dojmovi? Kvaliteta slike? Jel širokokutan...ili mu je potrebna veća udaljenost za veću sliku?
Dojmovi su pozitivni, 2d slika je vrlo dobra nakon što se malo poigra opcijama, crna je dovoljno dobra, crna... vide se detalji u tamnijim scenama, a za iznimno tamne filmove uvijek se može korigirati gamma isl. postavke kako nebi narušavalo inače, po meni, prilično impresivan dojam gledanja filmova.
Od zamjerki bi naveo oštrinu, nemogu dobiti 100% fokus preko cijelog ekrana, nego je recimo donji desni rub blago mutan, u filmovima se ne primjećuje.
Glasnoća coolera koja se često spominjala pod nedostatke? kad je u eco modu, gotovo da se i ne čuje, bright mod, čuje se... dali smeta? meni osobno minimalno.

3d, kad se dobro postavi, užitak je gledati, kvaliteta slike je na korak one u 2d-u, ali je sve malo čudnije da tako kažem i kod nekih scena primječujem ono što prema čitanju drugih ne vide, mislim da bi to bio taj crosstalk, kao da dolazi do blagog loma boja, neznam kako bi točno opisao... ili je to samo taj "čudan feeling"... Kako god bilo, 3d je po meni dovoljno dobar da od inače dosadnog dokumentarca napravi zanimljiv... Mislim da sam stim dovoljno rekao.

Onaj problem sam riješio (u nvidia control panelu).
Za veličinu ekrana koristi ili kalkulator sa projector centrala ili kako kolega imagine reče... kod mene je dijagonala 320cm" za 4,5m.
sh0kre je offline   Reply With Quote