View Single Post
Staro 14.12.2011., 11:53   #61
Ivan_Brajcic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 92
Citiraj:
Autor kis Pregled postova
Ma ja sam sa starim wdtv 1 i live bio sasvim zadovoljan, no malo bih promijenio i sada dilema.
Čak sam mislio i na Prodigy-a, no svi se žale na brzinu kod xtreamera (ti si objasnio kako to izbjeći), pa sam mislio usporedbu iz prve ruke.
Prvenstveno mislim na brzinu kod listanja filmova, odnosno moviesheetova za filmove.
Pa ako si bio zadovoljan sa starim, vjerojatno ti novi neće biti loš. I ja bih htio Prodigyja (a tek Ultru), ali nekako me smeta što ga (ih) nitko kod nas ne drži. Ovo s brzinom, iskreno, stari X-ovi su bili malo brži kod listanja, čak i s isključenim indeksiranjem, i vjerujem da je to do sučelja koje je pošteno ušminkano. Nije to sad nešto ekstremno, ali nije posve trenutno. Vjerujem da će prije ili kasnije izaći zakrpa koja će ovo doraditi. Mislim da su prvo stavili naglasak na stabilnost, jerbo nisam primjetio neku nestabilnost s novim firmwareom, onako kako se opisuje u nekim recenzijama.
__________________
Ne tehničkim forumima uvijek me smetala samo jedna stvar, a ta je da se svode na peder-party. Zašto žene ne vole tehnikalije, nikad mi nije bilo jasno...
Ivan_Brajcic je offline