Tema: TV Antena
View Single Post
Staro 19.10.2010., 17:24   #39
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Tko se nađe u švabiji neka potraži Kathrein antene.



AOT 65 sam imao priliku vidjeti i to još na rotatoru, nisam je testirao ali slika Vinkovačke televizije iz Doljnjeg Miholjca je kristalno jasna na 61 kanalu UHF-a sa Borinaca u analogiji.
Prema podatcima svakako ima veće pojačanje od bilo koje iskre DTX serije a i početno veće pojačanje. Cijena: prava sitnica ~100€
Razmišljam si dobavit model AOS 32 iako je samo do 37 kanala jer ima 15,5dB početnog pojačanja !

Kod nas nevoljko bih izdvoijo ( čitaj nešto bolje teže dobavljivo ) Fagor antene, ima ih nešto u ovdje 35-65€, neki modeli su zanimljiviji od iskrinih.



Ako is pažljivo usporedimo sa iskrinim DTX i DTM modelima kompletna FAN 43 serija je bolja od DTM serije do 660MHz a od DTX do 740MHz. ( usporedba sa najjačom DTX/DTM )
Fan 10337 i 10357 nemaju premca naspram iskre a nije ni 10369 u svojem bandu ništa lošiji od najbolje iskrine. Problem je što su kanalne tj. Fagor je UHF band razdjelio na 3 područja.
To uopće ne mora biti loše, čak naprotiv, sve ovisi koji se kanali misle pratit pa tako složit antene/skretnice/pojačalo.

@pinkskin

Evo nadopunio sam tvoju kartu, sad točno vidiš šta i odakle hvataš.


Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 19.10.2010. u 19:16.
silver_tip je offline   Reply With Quote