Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 09.11.2009., 20:39   #46
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
OK
Ajmo malo obnoviti temu!
Ja tražim sluške!
Vidi iznenađenja!

Trenutno se koristim ovima http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaz...&Sifra=4610167

Zvuk je iz mojeg laičkog iskutva super, ali ovdje mislim na zvuk muzike i recimo filmova ali više muzike, Bass je uravnotežen, visoki i srednji tonovi također, nema nekih oscilacija, da je neki od sektora prenaglašen ili da podbacuje, dakle rekao bih vrlo uravnotežene sluške!
Ali, uvijek postoji onaj ali!
Dakle, ja se jako puno igram i to isključivo FPS, i razmišljam na slijedeći način a to je 5.1*?=!"#$%&/&/ sustav ako takvo što uopće postoji, naravno tu mislim na slušalice a ne na zvučnike!
Ajde sada da vas pitam, Gledao sam logitech g35, ali vidio jako loše review-ove u vezi krckanja u slušalicamam tokom igranja (što mi je nedopustivo) onda sam pogledao još nekoliko tih TZV. gamerskih slušalica i došao do zaključka da 5.1 sustav na slušalicama ne postoji, već je on softverski induciran što potvrđuje i usb konekcija!
E sada ako netko od vas ima korisnih iskustava sa takvim "gamerskim" i stereo slušalicama u igranju i da mi ih može usporediti i reći mi konkretno to to i to je bolje kod ovih za igranje zbog toga i toga!

A i svaki konkretan prijedlog je dobrodošao i da buđet je do nekih recimo 900kn sa PDV-om
S time da ja nekako nebi na usb varijantu jerbo mi onda OVA
kartica apsolutno ničemu ne vrijedi!

Pročitao sam gore navedene sluške i nekako mi se najviše dopadaju ove sennheiser-ove HD555!(E da i dali bi njima uopće benifitirao u odnosu na trenutne!?)
Ali to ne znači da sam se odlučio!
Pa stoga vas MOLIM za Vaše dobronamjerne prijedloge i iskustva jer meni manjka istog!

Hvala Vam svima unaprijed!

Mali edit:
Trebao bih još i jedne slušalice ovog tipa a da nebudu skuplje od tih!
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 09.11.2009. u 21:39.
2 die 4 je offline   Reply With Quote