View Single Post
Staro 06.05.2009., 21:18   #42
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Nije loš taj MAC pope,u mnogočemu ovise i o autoradiju koji ćeš koristiti, ja sam ih poslušao na pioneeru kojem sam prodao,ip4900 čini mi se model da je bio,sa sub kontrolom direktnom preko receivera dakle,dovoljno je oko 50% snage,sve iznad toga na subovima te kategorije spada u tešku distorziju.

To ti govorim zato što osobno imam Audijev sub od 600W u gepeku kojeg sam dobio tvornički ugrađenog,i zvučnike,koji inače ne dolaze serijski sa A3 tog godišta, ovo su dosta veći,i jači trosistemci naprijed a natrag su bassevi u vratima,dakle ono,za auto te klase,zvuk je stvarno odličan,bez imalo distorzije i plastik efekta.

Savjetovao bi ti,da ako je ikako moguće,ali stvarno ikako,da poslušaš to što ćeš kupiti i ugraditi. Mnogi su uzimali još u konikomu kad sam ja gledao prije 2g skoro,MAC zvučnike,i osim jeftine plastike i fejk bling-bling efekta nisu puno dobili od zvuka. Navodno su im subovi nešto bolji od samih zvučnika,ali obavezno poslušaj.

Nisam pratio temu nešto,koji to main unit imaš,pajo isto neki,2100 piše,sad tek vidim. Taj ima sub control isto direkt?

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 06.05.2009. u 21:28.
thedream je offline   Reply With Quote