View Single Post
Staro 28.12.2020., 23:47   #15807
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Mah definitnivno nije ovaj Grundig neka sreća, sad si me sjetio da sam i ja imao problema sa gubljenjem net konekcije, primjetio par puta kad Cast za youtube nije očital, a sad više YT Cast za taj TV uopće ne očitava nekolko dana makar je konekcija ok.

Kod mene na LG C9 isti problem... i to ne par puta nego ga uopce nema, nada... kolega je par postova unazad predložio rješenje ali ga ni LG aplikacija ne nalazi... kao da tv ne postoji... Pricamo. o. LG C9 koji me u 55" verziji kostao skoro duplo

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ovo zvuči gore od kakvog TV-a sa aliexpress...

Btw svi Grundig smart gube konekciju s vremena na vrijeme. Barem ovih par sa kojima sam nažalost okružen
Kod mene isti problem na Sony KE7005 a na LGu se napuni cache valjda pa prekine radit netflix i ostalo - buffering svakih 10 sec. LG se rjesava takonda ga isključis iz struje rucno... Sony ručno pretraga mreže.

Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
Ja evo svojega na tvorničke lupio. Ponovno postavio sve, skuži mrežu bez beda, sve radi. Ugasim TV upalim 10min kasnije, konekcije nema niti nadolazi. Please wait još uvijek u network settings.

Na kraju balade živciranje zbog ničega, zamisli dati 10kkn

Dodje mi da ga vratim zbog takih gluposti, ali opet mi žao. Il nek baš crkne pa šta mu bu.
I ja imam svakakvih problema na LG C9 koji je kao "premium" i kao "najbolji tv OS" Zato je firestick uvjek prikopcan i kad se LG zblesi.

I jos problema da LGjem: kad komp ugasi ekran nakon 5 min neaktivnosti ako sam na drugom izvoru kad ga aktiviram i kad se vratim LG ne kuzi da se upalio ekran i moram stavit komp u sleep i opet ga aktivirati da skuzi. Ko TV sa ali expressa?

OS od grundiga je katastrofa, to se znalo od početka i rješenje kosta cca 30tak eura.

Jedini pravi problemi koje priznajem su ekipi sa losim panelima i mrtvim pikselima i naravno hdmi ne radi i slično. Software probleme i bugove ima doti jedan tv koji imam ili sam koristio.
OuttaControl je online   Reply With Quote