View Single Post
Staro 28.12.2020., 18:46   #15800
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Zaboravio si i @daki, on je prijavio da mu HDMI1 port ne radi, a meni HDMI1 port ne radi dobro na 4K@60Hz.

Kaj znači termin EOL?

Ujedno dal vam Grunding daje baš crn ekran u nekim situacijama kao na početku filma kad je samo crna podloga i na kraju kad idu slova? Kod mene postoji lagani backlight leakage u takvim situacijama, zar se nebi pixel trebal ugasiti? Isto kada stavim popuno crnu sliku
End Of Line - u ovom slučaju

Kod mene nisam primjetio tako šta, crna uvijek crna. Eventualno na nekim filmovima webripovi da crna ne bude crna neg se vidi razlika.

Ja što sam primjetio kod sebe je da gubi network konekciju recimo, ne koristim ju za smart funkcije niti išta slično. Nego čisto pingam TV kako bih mogao odraditi neke ostale funkcije vezane uz TV. Tak da sam skontao da ping ne prolazi najednom. Kada odem u network settings, tamo samo stoji Network settings are loading - Please wait, makar je kulturan ali možeš čekati 3 dana tako

Pa sam odustao od pinganja i vratio se na pračenje potrošnje na UPS-u pa po tome odrađujem šta mi je potrebno.

Uglavnom nije Grundig neko veselje, al eto OLED i 65" pa sam zadovoljan, slika mi je stvarno super.


BTW da li se negdje može provjeriti online, ili skinuti FW za taj TV?
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote