View Single Post
Staro 24.01.2018., 16:59   #656
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Počeo sam malo više u squad sa ekipom igrat, zanimljiva je igra kad igraš sa više ljudi.

Zabava i ništa drugo jer broj cheatera je ogroman, često vidim kako neko sa no clip cheatom igra ili bez recoila.

Ne sviđa mi se to što su krenuli stopama H1Z1.

Dakle, igram 30 sati, skupim za par crateova koje ne mogu otvorit nego još moram kupit ključ da otvorim taj isti crate.

Znam da moraju imati micro transakcije, ali to što je 90% crateova koje mjenjam za BP uglavnom desperado je malo gay.

Još samo čekam da počnu kao H1Z1 ubacivati hrpu skinova tipa klaun maske i slično.

Igra neće dugo izdržati ovim tempom jer leaderboards ionako ništa ne znači kad imaš milijune igrača, a ništa samom igrom ne dobivaš, nikakav reward.

H1Z1 je tu imao jako dobar sistem sa rankingom gdje je kraj nicka u igri stajao znak tvog ranka. Bronze-Silver-Gold-Diamond-Master-Royalty i gledalo se TOP 10 matcheva te su se zbrajali bodovi zavisno o broju killova i mjestu na kojem si završio meč.

Samim time si težio da recimo pobjediš 10 mečeva za vrijeme jedne sezone koja traje 2-3 mjeseca.

Na kraju sezone dobiješ skin i scrap pointse s kojima otvaraš crateove.

Jako dobar sistem rewarda. PUBG je tu jako slab i nikakav.
Nixis je offline   Reply With Quote