Tema: PayPal
View Single Post
Staro 05.07.2017., 21:17   #2876
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Potraznicu sam pokrenio u posti, ali to treba do 2 mjeseca da se sazna rezultat..evo naso sam istu situaciju koja se dogodila jednom korisniku a dogodit cese i meni....ostat i bez para i bez itema...al bome necu im platit sto se mene tice moze na sud

Stasno koliko stite kupce spram prodavaca do te mjere da se namjerno rade ovakve prevare jer znaju da im nemogu nist


imam duže vrijeme problem s ebay kupcem, prodao sam ručni sat marke Tag heuer na ebayu dana 29.6.2015 godine. Kupac je odmah uplatio novce i ja sam isti dan poslao sat Hrvatskom Poštom i dobio sam broj za pracenje,
nakon nekog vremena kupac je otvorio case da mu sat nije stigao, u međuvremen po broju za pracenje je bilo prikazano da je paket u dolasku. Ebay je zatvorio case i presudio u kupcevu korist. Kupac je dobio povrat novca i ostavio mi loš feedback. Nakon toga otišao sam u Hrvatsku poštu i otvorio potražnicu za paketom, kroz neko vrijeme dobio sam pisanu potvrdu da je datuma 16.9.2015 paket stigao kupcu na kucna vrata i svojim potpisom ga preuzeo. Znaci cijela stvar ukratko kupac je dobio povrat novca, dobio je moj sat i još je meni ostavio loš feedback, ja sam dobio znaci loš feedback, ostao sam bez sata i dobio sam minus, tj. moram vratiti novce ebayu. Prodana cijena tog sata je bila oko 330$ + 40$ poštarina što je iznos kojim mene ebay tereti da moram vratiti. Znaci ja imam pisani dokaz i potpisan i sve ostalo da je kupac dobio posiljku, a oni me tuže kao da nisam niti poslao paket. Evo toliko od mene, nadam se da netko ima kakvo rijesenje za isto. P.s. pokušao sam kontaktirati ebay i paypal, ali bezuspjesno pošto su mi blokirali acc. Hvala svima na citanju

Zadnje izmijenjeno od: microsoft66. 06.07.2017. u 10:02.
microsoft66 je offline   Reply With Quote