Tema: Automobili
View Single Post
Staro 19.04.2019., 10:16   #43770
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Moram priznati da mi nije jasno kako se ova teorija da smo mi potlačeni i kako drotovi vrše represiju nad nama uvukla u sve pore društva. Umjesto da se mijenja mentalitet, nama je uvijek netko drugi kriv. Kad se covjek vozi preko 200 na sat, kazna je 3000 kuna, a jos ima i popust od ove krasne drzave i prodje s 1500 kuna. I onda kad malo bolje pogledate, taj gasterbajter se ne vozi po Švici, Njemačkoj (slobodno umetnite uređenu državu po volji.) 200 na sat, nego ceka da dodje do Kroeiše da rapali po gasi. Jer zna da je kazna za takvo divljanje kikiriki. Pijanstvo i kazne su jos smijesnije. Evo po novome se ekipa prestala vezati u autu pa pogledajte kako oni zavrse u slucaju sranja.
Slazem se da kamere nisu jedini način na koji se treba boriti protiv kaosa na cestama. Netko je spomenuo i kamere za prolazak kroz crveno. Zasto se i to ne uvede. Na svaku promjenu semafora jedno 3 auta prođu kroz čisto crveno. Dapače to je postalo normalno.

Definitivno je prvi korak staviti kamere i povecati kazne, jer ovo sto mi imamo nisu kazne vec poticaj za raditi sranja. A onda nakon toga tj paralelno s tim sređivati prometnu infrastrukturu.
Da sad ne ispadne da popujem, u svojem 17 godina dugom vozačkom stažu, zaradio sam 2 kazne (jedna za voznju po zutoj traci a druga za parkiranje). I u oba slucaja je kazna bila zajebancija, dapače poticajna jer da imam vremena i volje se natezat sa
ovim krampom od drzave stalno bi radio te prekršaje. Karikiram but i am trying to make my point
Just sayin

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 19.04.2019. u 10:28.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote