View Single Post
Staro 22.07.2008., 19:27   #112
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Dragi moji PCekspertovci...

Dosao sam doma, uredno izvadio napajanje, starog Chiefteca 450W, stavio unutra Corsair TX650W i sve uredno spojio, s vezicama slozio. Dao sam kompu struje, zelena lampica svijetli na ploci. Nakon toga spojim jumper na CCMOS i upalim masinu (dominator je bio u kompu). I eto, svi ventilatori rade na full brzini, monitor se ne pali. Ja pizdim polako. Izvadim jednu plocicu memorije, probam upaliti, opet isto, tako i s drugom plocicom. Otvorim ormar, uzmem starog dobrog kingmaxa ddr2 800 i stavim obje plocice u komp (2x2GB) i upalim i eto slike, svega. Sad je komp opet na 3.2GHz, memorija na 5-5-5-15 @ 960MHz @ 1.9V i radi vec 30min stabilno u Orthosu.

Sljedece kaj mi preostaje je ubosti Dominatora u frendov komp i nadati se da ne bude radilo. Mislim da ima neku MSI P35 plocu. Ukoliko ne bude radila mema, odoh ja u Links i trazit cu neki drugi artikl umjesto opet govnarskog dominatora. Ovo mi je bila skola i nikad vise skupa mema ne dolazi u obzir. Jos moram isprobat Mushkina i nadam se da nece razocarat.

Toliko od mene zasada!
Flikoman je offline   Reply With Quote