View Single Post
Staro 07.05.2019., 01:54   #1995
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Provjereni MX Master kojeg koristim i doma vec dosta vremena. Plus mu je sto ga znam, nije skup (~ 500kn). Minus je sto bi volio kroz softver konfigurirati tipke u NX-u na shift, esc i neku kombinaciju tipki, ali Logitech Options koliko vidim nema keystroke opciju. Nazalost nisam doma da to jos jednom provjerim iz prve ruke, pisem po sjecanju.
X-Mouse Button Control

Možeš podesiti sve i svašta, kombinacije keystrokeova, staviti da thumb wheel radi normalni scroll kao i veliki wheel, podešavanje po aplikacijama...
Eventualni "nedostatak" je da treba malo sjesti i proučiti program za naprednije stvari, čisto zbog opsega stvari koje program može.

P.S. Osobno bih doplatio za 2S verziju MX Mastera, pogotovo ako nađeš na akciji.
Imao sam oba i na 2S baterija traje više nego duplo duže u odnosu na originalni MX Master.
Ne znam koliko se razlikuju opcije uzmeđu originalnog MX Mastera i 2S, ali kod mene na 2S u Optionsima mogu podesiti i keystroke kombinaciju na tipkama, jedino što to vrijedi globalno nema podešavanja po aplikacijama, tako da je X-Mouse moja preporuka.

__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote