Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 16.02.2023., 13:46   #3206
kepmip
Premium
Moj komp
 
kepmip's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Uzeo Q20+ neki dan, pa evo za sada kratki osvrt.

- odličan zvuk, jak bass (nekada čak prejak za moj ukus), u ANC načinu je taman; Soundcore aplikacija ima odličan EQ pa si možeš podesiti sve po svojim željama, a i imaju mnoštvo već unaprijed napravljenih postavki

- ovo su mi prve ANC slušalice, ali stvarno nisam očekivao da će ANC radit tako dobro. Kad staviš slušalice, onda ih upališ, e tek onda vidiš koliko dobro blokiraju vanjski zvuk. Aute, motore, buseve, škripanje tramvaja se doslovno ne čuje kad slušaš glazbu. Eventualno nešto skroz slabo, zanemarivo kad ne slušaš ništa...

- baterija odlična, čim sam ih kupio, napunio na 100% i evo, nakon par dana korištenja (po dva sata) s ANC, još su uvijek na 100%. Koliko ih koristim, imam dojam da bi ih cijeli tjedan mogao koristit, a da baterija ne padne na 90%

- povezivanje traje manje od sekundu, čim ih upališ one se instantno povežu s uređajem bez ikakvih problema. I inicijalno spajanje, bez ikakvih poteškoća, veza stabilna i još mi se nije dogodio neki prekid glazbe ili gubitak signala

A sad minusi:

- kad ti vjetar puše u facu, čuješ to na slušalice no ne jako (kapuljača preko slušalica i riješeno)

- slušalice se uvijek pale s ANC uključenim (volio bih da pamti zadnji način, ali ne pamti no nije nikakav problem jer uvijek koristim ANC)

- ne možeš za ANC postavit jedan EQ, za transparentno drugi, a za normalno treći. Jedan EQ vrijedi za sve načine

Sve u svemu, mislim da za 68€ nisam mogao dobit bolje slušalice.



Jel se vjetar čuje u sva 3 mode-a?
kepmip je offline   Reply With Quote