View Single Post
Staro 10.04.2020., 20:43   #24
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Stigla sofrin sp40 i ovako na prvu fantasticna je, sve kao sta je i receno u rivjuima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma sp40. Htio uzeti klincima da imaju kad kampiramo.

Glede Imalentice HR70
Svjeriljku Koristim redovito. Uglavnom na najslabijem i na turbo modu. Brutalna je, a količina svjetla koju to malo čudo izbacuje je nevjerovatna. Sjenilo je dizajnirano da raspršuje svjetlo "spreader" znači nema fokusiranu točku već doslovno obasja 300m okolo-naokolo.
Ono sto sam primjetio, a nisam naisao po rivjuima, a ne sviđa mi se je da IMALENT s njom isporucuje svoje 18650 baterije koje su nesto duze od standardnih 18650. Što dovodi do toga da standardne 18650 bez neke podloske ili komadica alu folije nije moguće fixirati.
Nadalje. Magnetni đek punjača je nesto slabiji. Bilo bi puno bolje da je ta magnetna veza jaca.

Dobra stvar koju sam skuzio, kad lampa skonta da je baterija pri kraju. ... Ona pokaze crveno led upozorenje ... Lampicu je tada i dalje moguce koristiti, ali ne dozvoljava turbo mod. Tada su moguca jedino 3 osnovne jacine. Ako se baterija i da trosi bez nadopunjavanja, ona ogranicava nadalje jedan po jedan od ta tri.
Svaki pokusaj paljenja jaceg moda signalizira sa 3 crvena blinka.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote