View Single Post
Staro 15.03.2020., 18:00   #19
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Modabilna je poprilicno ... Mozes ju koristiti kao čeonu svjetiljku uz priloženu traku za glavu, kao rucnu svjetiljku, ko sto domy rece ... na dnu ima dosta jak magnet pa ju mozes fiksirati na metalnu povrsinu. U kompletu je i zakacka pa ju mozes okačiti na jaknu recimo.
Inače ova svjetiljka je oko 100$, al ja sam ju na ebayu kupio za 60-ak $ na akciji. Sa svjetiljkom dobijes i odlicnu Imalent 18650 patronu od 3000mah koja kosta poprilicno. Tako da ... suma sumarum i nije tako loše
Imalent je trenutno jedina firma koja je implementirala trenutno najjaču LEDicu ... cree XHP 70.2 u mini solo svjetiljku sa jednom patronom 18650.

Ako traziš nesto jeftinije pogledaj si Sofrin SP40 čelestonke, modele koji se kreću oko 20$. Kinez je, kvalitetani su i drze do imena pa ugrađuju originalne CREE XPL LEDice.
Taj trenutni model nema magnet na dnu, ali najavili su da ce ga implementirati u sljedećoj verziji. Fokus svjetla je dosta fokusiran u točku i nije širok kao kod Imalenta HR70, ali je ok. Daje max 1200lumena u turbo modu. Radni mod joj je oko 500lumena

EDIT: popravljen link
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Bas za tu namjenu ja puncu uzeo čelostonku koju sam gore pomenuo:

Sofrin SP40

Jako dobra modabilna lampa provjerenog dizajna. Moz6es ju staviti na glavu i imati ruke slobodne, okaciti na đep ili nositi u ruci.

[Yt]RoJsKFG24c[yt/]


Lidl je nedavno za 60kn prodavao zgodne čelostonke na 3xaaa. Ne mogu prismrditi ovoj gore, ali za do šupe po drva je vise nego dovoljna.
Hvala jos jednom na ovome, narucena sp40.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote