View Single Post
Staro 14.11.2013., 23:30   #1582
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Amdejac Pregled postova
Syssa, jesi ovo ti nakon razgovora.
Tako je izgledao jedan, moj, komšija nakon razgovora. Žalio se na policijsku brutalnost, ali zaboravio je napomenuti razloge. Uhvatili su ga u 1:30 u subotu kako nosi novi monitor, u kutiji, iz friško razbijenog razloga informatičke trgovine. Kao dodatan bonus, imao je trave u jakni. Baš su brutalni policajci. Našamarali su nadrogiranog/pijanog lopova, koji je nosio ukraden monitor i imao trave u jakni. Bio je tolika budala da je roštiljao kod kuće. Ali on nije roštiljao kao svi ostali, on je roštiljao u svojoj sobi. Naložio vatru na podu (tepihu) i "deri mačka".

Dotična osoba je ekstra inteligentna. Sada radi u Nizozemskoj na tko-zna-čemu, ali je ostao budala. Ja nisam toliko inteligentan (po nečjim mjerilima), ali sam normalan, za razliku od njega. Jesam dobio batina u životu, ali sam uvijek zaslužio, a on nije dobio.

Drugi susjed je završio u bolnici na rekonstrukciji lubanje i odstranjivanju dijela mozga. Nije mu to policjiia napravila. Odlučio je (kad je baja i ne boji se policije), da može krasti od bilo koga. Na njegovu žalost, krao je od nekog splitskog macana (još jačeg baje) i završio na ulici sa uleknućem u lubanji. Žalosno je da nam mafija riješava ekstremne budale.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote