View Single Post
Staro 14.11.2013., 21:56   #1574
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
organ vidi ovu situaciju od neki dan i daj komentar.

Pohrani.com

daklem pretpostavljam da ti je jasno koji je ovo u-turn na hajnclovoj... 1 je konj koji stoji 5 minuta i ne priključuje se u promet, 2 sam očito ja (), 3 su aca... OVAAAAAJ MUP

konj pod 1 brblja na mobitel i ili je totalni idijot pa ne kuži drotovlje ili ga boli penis i to još brblja na mob na lijevom uhu tak da se totalno vidi izvana i zbog brbljanja nema dovoljno koncentracije i volje/želje da se pridruži u promet koji se odvija sa suprotne strane dok ja pyzdim i ubit ga hoću jer vidim da je krkan bez vrata.

kako ga ja jasno vidim iz svoje pozicije kako brblja i naslonjen je na prozor, 100 puta jasnije ga vide organi (što dokazuje LOS tak jasno) i sad nebitno da li su vidjeli ili nisu ili bmk mod on... stvarno nebitno. ono što mene zanima da sam ja u tom trenu izašao iz auta i došao do njihovog auta i upozorio da ovaj ispred stoji već stoljeće i radi kolonu pritom očito kršeći zakon o prometu da li bi dobio fak of ili bi na temelju toga pošteno ljudi izašli, ubili boga u majmunu oklagijama, izboli ga 'rđavim vilama te mu ritualno spalili auto plativši meni buncek i dinstano zelje?
syss je offline   Reply With Quote