View Single Post
Staro 20.04.2005., 15:07   #22
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
ma da daje 350 bi bilo...nego kad kupujes jeftina napajanja se moras pazit..jer kad krepaju vole povuc koju komponentu za sobom tkz ju poslat u vijecna lovista

e da ovak jedan prijedlog...nadi si jednu PCI (ne pcie ili pcix) i nemoj uzet 6200!!!
na dalje nemoj uzet te rame...king max ti je lutrijaosobno iskustvo hehe uzmi si rade super talenta u ve milu ili kingmaxa ali 433(ili ako nades tiny bga tkz harcore al preko 400 mhz )
nemoj zalmana istina da je dobar al je prevelik te ne dobijes puno njime...rade uzmi 7000 al cu(razlika od 7700cu ti je mozda 5 ° )
maticna je ok al imas i boljih izbora(via al ajde) soltek 939 pcie(samo 1 jedina u ve milu)
i nemoj tray uzimat...inace za 20 cuna vise mos dobit 3000+ box u linksu(ako uzims na gotovinu...al kolko vidim ne uzimas ) a tih 100 cuna ti moze znacit puno

ak pratis ovo ces usparat mozda vise od 300 cuna
Ok onda je procesor u box izvedbi
Kakva graficka pci,objasni mi molim te kako služe oni utori na nforce4,jedan pciex16 je za grafulju,dva ,tri,pcixx4 za ?šta,na onaj pci mislim staviti WLAN karticu
Mi je bolje možda uzet neku mat sa agp-om,i onda mogu sa njom durat sa starom graf. dok ne skupim za gt
Ovo za matičnu neznam baš:confused:
Memoriju ču onda drugu uzeti,a za kučište inapajanje ču vidjet na kraju prije šopinga
Gemmy je online   Reply With Quote