View Single Post
Staro 28.11.2020., 23:48   #2285
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Panasonic FR Series Low ESR - dakle one prve, low impedance model.

Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Bas si razmišljam i def je bio na 486 ili p1 kompu, i ako se ne varam jadan je bio krepao još dok je bio u mojoj službi tako da cak i da ga imam upitno koliko bi bio od koristi haha

Btw nisam znao ovo za Voodoo i memoriju, vrlo zanimljivo da actually postoji slucaj kada kombinacija modela ima benefit, a nije razlog za glavobolje i probleme.
Prije bih rekao da je bio P1, to bi imalo smisla... Pogotovo ovo gdje si napisao da je krepao, ja sam promijenio DVA takva na Adisonu, oba su krepala još u jamstvenom roku i bili zamijenjeni besplatno u servisu

Šef servisa koji je tamo radio je uredno čupao kosu kad god nas je vidio (i to iz više razloga, koji nemaju veze sa CD-om, ali to je neka druga priča) ali uvijek je obavio posao bez ikakvog prigovora, pa čak mi napravio i uslugu, izašao u susret više puta. Zadnji put smo se čuli prije kakvih 5-6 godina, kad sam ga nazvao "kao grom iz vedra neba" na privatni mobitel i pitao da li možda zna gdje se može nabaviti "Adison" kućište ... čovjek je bio blago rečeno šokiran i samo me pitao da li sam svjestan da je "Polaris Adison" propao prije više od 10 godina i da on više ne radi za njih?!
  Reply With Quote